07.06.2019 | TM

Daniel Fukala: Věřili jsme, že Přemožitele porazíme

Měli ambici porazit ty, jež každoročně přemůžou všechny ostatní. A i když se s nimi snažili držet krok, nakonec utkání nedotáhli do vítězného konce.

 
 
 

Už po prvním buly bylo na nich vidět, jak si přáli zvítězit. Nakonec, po čtyřiceti minutách hry, museli sklonit hlavy a uznat, že na výhru to nebylo. "Je to škoda, výhru jsme opravdu chtěli, ale věděli jsme, že už mají jako tým něco za sebou, navíc ta sestava je sama o sobě nabitá," rozpovídal se Daniel Fukala, strážce branky IBK Young Blood. 

Přemožitelé by FLOORBIBLE mají letos opět hvězdnou sestavu: Ondřej Vítovec, Dan Kašovský, Martin Tokoš, Patrik Suchánek, či Marek Matejčík. Proti té se soupiska Young Blood nemohla měřit, přesto i tihle hoši dokázali zahrát nebezpečně. "Možná, že kdybychom dokázali vstřelit na začátku třeba pět gólů, bylo by to jinačí," přemítá Fukala, jehož tým dokázal celkem čtyřikrát skórovat. Ale taky devětkrát inkasovat.


"Bylo docela nepříjemné, jak si to ťukali až do prázdné brány, to si žádný gólman neužívá," přiznává Fukala a jak dodává, dnes je ještě čeká jedno utkání na Sareze od 17:25.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie