10.06.2018 | JK

Juniorské semifinále

Semifinále juniorské kategorie se hrálo na Trojhalí a opět florbalové srdíčko zaplesalo nad přístupem a celkovou kvalitou obou zápasů.

 
 
 

Absolutním top byl zápas mezi slovenskými Fram Junior a Krajánky. Mladí Slováci přivezli velmi zdatný tým, který zatím v turnaji dominuje, a naopak Krajánci byli zástupci z Moravskoslezkého kraje, kteří nechtěli zůstat pozadu. Špičkový florbal, hra jeden na jednoho, krásné akce. Slováci sice šli do rychlého vedení v poměru 5:2, ale tým z ostravského okolí se nevzdal a výsledek otočil. Pak však jakoby skoro domácímu celku došly síly a třetí třetina už byla v režii týmu ze země za východní hranicí České republiky, který postupuje do finále po výsledku 10:7.

Ve druhém semifinále se potkaly celky z místního regionu. Petrovice a MVIL Ostrava postupem do poslední čtveřice překvapily zřejmě nejen sebe, vzájemný zápas za podpory řady rodičů pak byl krásnou perličkou. Petrovičtí bez podpory trenéra spoléhali hlavně na rychlé brejky a více individualistický výkon. MVIL naopak praktikoval systémové pojetí s postupným přechodem a držením míčku na vlastní polovině. Semifinále už se hrálo na tři třetiny a ta třetí také rozhodla. MVIL se nakonec urval a míří do semifinále. Tečkou pak byla děkovačka rodičů a společné chorály MVIL klubu. Palec nahoru.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie